Vítejte na našem e-shopu s tradicí od roku 1992

Koňská mast forte hřejivá

Koňská mast forte hřejivá

tradiční prostředek pro boj s bolestí kloubů a svalů se zesíleným účinkem

Více detailů


212 Kč vč. DPH


Unikátní bylinný balzám vyrobený z 25 druhů bylin a rostlinných extraktů dle tradiční receptury. Vyrobeno na základě dlouholetých zkušeností odborníků z oblasti přírodní kosmetiky.

Vyšší přídavek kostivalu, kaštanu a jalovce urychluje hojivý proces.

Určeno pro zvlášť bolestivé a chronické obtíže s pohybovým aparátem. Je vhodná na preventivní prohřátí svalstva a vazů před zátěží.

• vykazuje silný účinek při potížích s pohybovým aparátem

• účinně tlumí bolest kloubů a namožených svalů

• zlepšuje funkci a pohyblivost kloubů, vazů a šlach

• napomáhá regeneraci pohybového aparátu

• výrazně snižuje pocit "těžkých nohou"

• podporuje rekonvalescenci po úrazech

• podílí se na zvyšování elasticity cév

Složení V gelovém základu jsou extrakty z 25 bylin : kostival lékařský, kaštan koňský, jalovec obecný, arnika horská, rozmarýn lékařský, tymián obecný, měsíček lékařský, heřmánek pravý, máta peprná, šišák bajkalský, řepík lékařský, třapatka nachová, levandule, citrónový extrakt, grepový extrakt, ginkgo biloba, rdesno hadí kořen, vřes černý, rybíz černý, kafr, kosodřevina, jedle bělokorá, borovice lesní, chilli extrakt, skořice.
Popis

Koňská mast forte hřejivá je unikátní bylinný balzám vyrobený z 25 druhů bylin a extraktů podle tradiční prověřené receptury. Mast ulevuje při bolestech kloubů, svalů a páteře a pomáhá při arthritidě, revmatismu, zánětech šlach, otocích kloubů a ischiatických obtížích. Tato kompozice má zahřívací efekt, proto je vhodná zejména pro preventivní prohřátí pohybového aparátu před fyzickou zátěží. Pro dosažení maximálního účinku byly v této receptuře použity vysoké podíly a koncentrace extraktů vybraných rostlin. Použití: vmasírujte na postižené místo takové množství gelu, jaké pokožka absorbuje. Upozornění: zabraňte vniknutí do očí. Při použití na křečové žíly pouze lehce natřete, nemasírujte! Intenzivní zarudnutí pokožky po aplikaci je žádoucí a přirozené. Vzácně se může objevit alergická reakce.

Obsah: 250 ml

Košík  

(prázdný)

Kontakt

Kamenná prodejna a sídlo firmy:

Poliklinika Lesná

Halasovo náměstí 1

613 00 Brno (CZ)

tel.: +420 777 188 788

 

otevírací doba:

  po- čt 8-15.00 pá 8-12.00

mapa pro Vás

 

Firemní údaje:

Antonín Partyka

IČ: 15563146

Bieblova 32, 613 00 Brno

FO podnikající na základě Živnostenského listu vydaném Magistrátem města Brna

 

Napište nám