Vítejte na našem e-shopu s tradicí od roku 1992

Psyllium s probiotiky, vitamíny a ovocem

Psyllium s probiotiky, vitamíny a ovocem

vláknina s probiotickou kulturou s příjemnou chutí ovoce

Více detailů


162 Kč vč. DPH


Psyllium PLUS s probiotiky – přírodní indická rozpustná vláknina (Plantago ovata 98 %) s obsahem unikátních probiotických kultur Lactobacillus Sporogenes. Psyllium PLUS je navíc obohaceno komplexem 10 základních vitamínů a extraktem z pravého ovoce, který Vám zpříjemní komzumaci. Jednotlivým dávkováním do praktického jednoporcového balení je zaručen optimální poměr všech složek v jedné porci. Toto balení Vám zároveň usnadní přípravu a zamezí nežádoucímu předávkování.

Probiotika napomáhají obnovit přirozenou střevní mikrofloru, která může být narušena například nesprávnou životosprávou, stresem či konzumací antibiotik.

Lactobacillus sporogenes (Bacillus coagulans) se od ostatních kmenů běžných probiotik odlišují svou schopností tvořit spory (ochranné obaly). Forma spory, přirozené zapouzdření, zaručuje vysokou stabilitu v nepříznivých podmínkách jakými jsou změny střevního mikroklimatu nebo kolísání vlhkosti a teploty při skladování. Při orálním podání spory dobře odolávají kyselým žaludečním šťávám a žlučovým solím, což je velkou výhodou oproti jiným kmenům, u kterých se počet živých organismů při průchodu žaludkem vlivem žaludečních šťáv a solí podstatně sníží. Lactobacillus sporogenes si zachovávají stejné množství přátelských bacilů po celou dobu dvouleté expirace výrobku, což je jejich další výhodou. Když Lactobacillus Sporogenes doputují do střeva, už ve dvanácterníku nabobtnají, spory se otevřou a začnou se rychle množit.

Vláknina Psyllium na sebe váže vodu a až 40x zvětší svůj objem. V žaludku se chová jako želé a tak se stolice stává vláčná, střevní peristaltika je stimulována a průchodnost tráveniny střevem je usnadněna. Vzniklý gel vstřebává toxické škodliviny, čímž příznivě ovlivňuje riziko vzniku rakoviny tlustého střeva a konečníku. Na zvýšení objemu reagují střeva zvýšením aktivity a tím dochází k urychlení a usnadnění průchodu potravy trávicím traktem. Přináší pocit sytosti, čímž napomáhá ke snižování tělesné hmotnosti.

250 ml porce připravená podle návodu obsahuje 25 % doporučené denní dávky základních vitaminů jako jsou vitamin C, vitamin E, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B 6, vitamin B 1, vitamin B 2, vitamin  B 12, kyselina listová, biotin.
Psyllium slouží jako doplněk stravy a je vhodné i pro diabetiky.


Dávkování:
1 porci / sáček (7g) rozmíchat ve 250 ml vlažné vody. Pro dosažení optimálního efektu užívejte 2 – 3 porce denně a v průběhu celého dne dodržujte pitný režim.

Košík  

(prázdný)

Kontakt

Kamenná prodejna a sídlo firmy:

Poliklinika Lesná

Halasovo náměstí 1

613 00 Brno (CZ)

tel.: +420 777 188 788

 

otevírací doba:

  po- čt 8-15.00 pá 8-12.00

mapa pro Vás

 

Firemní údaje:

Antonín Partyka

IČ: 15563146

Bieblova 32, 613 00 Brno

FO podnikající na základě Živnostenského listu vydaném Magistrátem města Brna

 

Napište nám