Vítejte na našem e-shopu s tradicí od roku 1992

Černá káva s houbou Reishi

Černá káva s houbou Reishi

Káva, která skutečně prospěje Vašemu tělu.

Více detailů


459 Kč vč. DPH


Co je houba Reishi? Latinský název zní Ganoderma lucidum. Jak houba dozrává, uvolňuje tzv. výtrusový prach - spóry, které obsahují celou esenci biologické hodnoty rostliny s velkou léčivou silou. V Číně je tato královská houba na oficiálním seznamu léků, čínská medicína ji využívá již 4000 let.

Účinky houby jsou prokazatelně protirakovinné, imunostimulační a detoxikační.

Snižuje krevní tlak a také hladinu cukru a cholesterolu v krvi, ovlivňuje viskozitu krve, čímž předchází tvorbě krevních sraženin, ničí škodlivé bakterie, viry a kvasinky, chová se v těle jako selektivní antibiotikum - ve střevech zdravou mikroflóru ponechá, škodlivou odstraní.

Káva s kofeinem dodává krátkodobě energii, překyseluje organismus, vyplavuje živiny, odvodňuje tělo a zatěžuje srdce.

Káva s houbou reishi dodává dlouhodobě energii, neutralizuje kyseliny v těle, dodává minerály a antioxidanty, neodvodňuje tělo, posiluje srdce, je prevencí vzniku rakoviny, hemeroidů, paradentózy, astmatu. Odstraňuje migrény, zmírňuje následky chemoterapie, upravuje trávení, pomáhá při alergiích, zlepšuje kvalitu spánku, detoxikuje a tím upravuje váhu, regeneruje játra, pomáhá při zánětu ledvin, mírní záněty v kloubech - artritidy, revma, zvyšuje potenci, zpomaluje proces stárnutí  a tlumí bolest.

Optimalizuje činnost kůry nadledvinek a slinivky břišní. Blokuje látkovou výměnu nádorových buněk.

Ani při dlouhodobém užívání nevykazuje žádné negativní vedlejší účinky.

 

Jak houba Reishi pracuje?

1. snímání těla (1-30 dnů) - pomáhá objevovat skryté toxiny v těle a vede k regulaci tělesných funkcí, objevují se reakce, které značí, kde se nachází problém, na co se zaměřit.

2. detoxikace (1-30 týdnů) - reishi pomáhá z těla odstraňovat nadbytečnou kyselinu močovou, mléčnou, nadbytečný cholesterol, tuky, odumřelé tkáně a nahromaděné toxické látky. Vylučování probíhá přes moč, stolici, pot, kůži, hlen - je třeba na to být připraven.

3. regulace nových buněk (1-12 měsíců) - obnovovací proces

4. výstavba (6-24 měsíců) - reishi pokračuje v opravách postižených částí těla, posiluje imunitní systém, dodává vitaminy a antioxidanty, které vedou k urychlení ozdravného procesu.

5. omlazování (1-3 roky) - konečný cíl konzumace reishi je udržovat tělesné funkce v optimální činnosti, navrátit našemu organismu mladistvý vzhled a celkově tělo omladit především vnitřně.

 

1 balení: 20 sáčků x 4,5g

Košík  

(prázdný)

Kontakt

Kamenná prodejna a sídlo firmy:

Poliklinika Lesná

Halasovo náměstí 1

613 00 Brno (CZ)

tel.: +420 777 188 788

 

otevírací doba:

  po- čt 8-15.00 pá 8-12.00

mapa pro Vás

 

Firemní údaje:

Antonín Partyka

IČ: 15563146

Bieblova 32, 613 00 Brno

FO podnikající na základě Živnostenského listu vydaném Magistrátem města Brna

 

Napište nám