Vítejte na našem e-shopu s tradicí od roku 1992

Psyllicol PLUS s probiotiky

Psyllicol  PLUS s probiotiky

rozpustná vláknina s probiotickou kulturou

Více detailů


144 Kč vč. DPH


Rozpustná vláknina s probiotiky - doplněk stravy - reguluje stolici, zvětšuje až 40x svůj objem za vzniku gelu, čistí trávicí ústrojí, zmírňuje pocity hladu při snižování nadváhy, podporuje správné vyprazdňování, změkčuje stolici a přináší úlevu při zácpě a hemeroidech, napomáhá odstraňovat škodliviny z těla, zlepšuje kvalitu pleti, doplňuje potřebnou vlákninu do běžného jídelníčku, zlepšuje tělesnou kondici a upevňuje imunitu, vhodný potravinový doplněk při zvýšené hladině cukru a cholesterolu v krvi.

Ochucené psyllium  s probiotiky navíc obsahuje inulin, který podporuje růst zdravé mikroflóry tlustého střeva. Probiotika (kvasinky Saccharomyces cerevisiae var. Boulardii) výborně posiluje funkci psyllia, napomáhá ještě lepšímu vyčištění střevního traktu a má vynikající účinky na přirozenou imunitu a působí na sliznici jako dočasný štít proti virům a bakteriím. Výhodou je jejich odolnost v kyselém prostředí i vůči antibiotikům, proto lze probiotika užívat již v průběhu antibiotické léčby k obnově střevní mikroflóry. Maximální doporučená dávka Psyllicolu PLUS obsahuje denní potřebné množství probiotik.

Složení: psyllium - Plantago ovata - vyčištěné obaly semene jitrocele indického - 86%, inulin, probiotické kvasinky, kyselina citronová, sukralóza (vhodné i pro diabetiky)

Užívání: 1-2 čajové lžičky (2,5 - 5 g) Psyllicolu PLUS rozmícháme ráno, popř. večer v 250 ml vody (možno ochutit) a důkladně zapijeme dalším šálkem tekutiny, minimálně 250 g - bylinným čajem, ovocnou šťávou, apod. Nejlépe 30 minut před jídlem. Maximální denní dávka je 5 čajových lžiček, tj. 12,5 g. Psyllium lze také použít do omáček, jogurtů, jako součást müsli, apod.

Hmotnost: 100 g

 

Košík  

(prázdný)

Kontakt

Kamenná prodejna a sídlo firmy:

Poliklinika Lesná

Halasovo náměstí 1

613 00 Brno (CZ)

tel.: +420 777 188 788

 

otevírací doba:

  po- čt 8-15.00 pá 8-12.00

mapa pro Vás

 

Firemní údaje:

Antonín Partyka

IČ: 15563146

Bieblova 32, 613 00 Brno

FO podnikající na základě Živnostenského listu vydaném Magistrátem města Brna

 

Napište nám